מהיכן באנו? לאן נלך? איך להגיע לשלווה ושקט פנימיים? מי אנחנו באמת?

מהו המקור לכאבים ולמחלות מהם אנו סובלים? איך להגיע לשלווה ושקט פנימיים? מה קרה לקרובים ולאהובים שלנו כשהם מתו?

(כל הרשום להלן בלשון נקבה מתייחס גם ללשון זכר)

אם ברצונך להשיג הבנה לגבי עולם הרוח ולהגיע לשלווה ושקט פנימיים, הספר הזה הוא בשבילך. בתוך עולם הרוח, את תרגישי בבית ותתעלי מעל טרדות, דאגות ופחדים.

מעבר לתיאור מקיף של הרוח, הסיפור של הרוח מספק לך תשובות לשאלות הנצחיות: מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים. הספר מתאר את האירועים שחווינו בתור ישויות רוחניות במשך תקופת שהותנו ביקום הזה. הסיפור של הרוח הוא תיאור פשוט של הנושאים הרוחניים המורכבים שכולנו מבקשים להבין.

ספר כזה לא פוגשים כל יום. ספרו  של אביב פז על טבעו האמיתי של האדם, על החיים הקודמים שלו ועל המשך דרכו לאחר עזיבת גופו נותן גישה לידע שאינו זמין ממקורות אחרים. מה שהופך את זה למיוחד עוד יותר הוא שפז מתאר את חיי היום יום שלנו מנקודת מבט רוחנית אשר הושגה בעקבות עבודה פרקטית ולא מחקר תאורתי.

ב-׳סיפור של הרוח׳ תמצאי תשובות לשאלות כמו:

 • מהו המקור לכאבים ולמחלות מהם אנו סובלים?
 • מה אנו רואים ומרגישים מיד לאחר המוות?
 • מהן היכולות האמיתיות שלנו?
 •  מה היינו ומה עשינו בגלגולים הקודמים?
 • מה קרה לאהובים שלנו כשהם נפטרו והיכן הם עכשיו?
 •  מהי הרוח?
 • איך התת-מודע משפיע על הרוח?
 •  מהו האויב הגדול ביותר של הרוח?
 •  מהי ההיסטוריה של הרוח?
 •  מה קורה בין תקופות החיים?

כמן כן, הספר מציע נקודת מבט רוחנית במגוון נושאים מחיי היום יום, כגון:

 •  חופש;
 • אושר;
 •  בריאות;
 • אהבה, סקס ונישואין;
 •  תקשורת;
 •  בחירת מקצוע מתאים;
 •  פוליטיקה ודיקטטורה;
 •  עושר;
 •  העולם הרוחני;
 •  אלוהים.

הסיפור של הרוח מסכם את המחקר והעבודה של אביב פז ועמיתיו מ-LifePower עם אנשים להם עזרו לשחזר את זיכרונותיהם מהחיים הקודמים ואת חוויותיהם בין תקופות חייהם כרוחות נצחיות.

בסשנים עם אביב, אנשים להם הוא עזר חשפו פרטים גרפיים על איך זה מרגיש למות, מה הם היו ועשו בחיים הקודמים, לאן הלכו לאחר שעזבו את גופם ואיך מה שקרה בחיים הקודמים ובין תקופות החיים השפיע על חייהם הנוכחיים. הספר מכיל סיפורים אמיתיים על תקופות חיים קודמות.

הבנה של עולם הרוח מתחילה תהליך של ריפוי עמוק שכן היא מספקת ידיעה של המטרה מאחורי בחירות משמעותיות בחיים, כגון בחירת בן זוג או מקצוע. לאחר קריאת הסיפור של הרוח, תקבלו הבנה טובה יותר של אלמוות של רוח האדם ותפגשו אתגרים אישיים יומיומיים עם נקודת מבט ומוטיבציה שונה לחלוטין.

קוראים מספרים

״לא יכולתי לעצור את הקריאה וסיימתי לקרוא ברצף. מבחינתי הספר מרתק וחדשני - עצם זה שהוא מתאר בכנות לא אופיינית את העבר שלנו, הזמן בין החיים, זוגיות, סקס ואפילו אלוהים, והכל מנקודת מבט אישית. ציפיתי לקרוא משהו שיווקי, אבל הרגשתי את הספר כחוויה כנה וישירה. הכתיבה גרמה לי להרגיש שאני בו זמנית מזדהה עם הדברים, מכיר באמיתות שלהם וגם רוצה לחוות את הדברים ממקור ראשון. הסגנון של הספר מאוד ישיר. אני באופן אישי אוהב אותו יותר מכתיבה שמרבה בתיאורי רקע. דווקא ההפשטה הזו מאפשרת חיבור יותר טוב לתוכן, לפחות אצלי.״
יריב מרמור
״כאשר אתה פותח ספר זה, אתה שוקע אל תוך העולם הרוחני. באופן ידידותי ובלתי רשמי, המחבר חולק את דעותיו על החיים הרוחניים והחומריים בחברה המודרנית. כמו כן, פז מתאר את דרכו ואת סודות הצלחתו. הדרך המתוארת בספר זה ראויה לתשומת לב רבה כי היא זמינה לכל אחד מאתנו.״
לובה פרדמן
״ספר מדהים! פותח אופקים, מבטל ספקות, מעורר זכרונות נשכחים ומודחקים. מצאתי את עצמי קוראת וקוראת בלי הפסקה. פשוט סוחף!״
גילי רוזנטל
״לא יכולתי להפסיק לקרוא עד שסיימתי לגמוע כל מילה ומילה. הספר גילה לי את הסיפור האמיתי של רוח האדם, של כל מה שלא היה לגמרי ברור עד היום. המחבר משלב נתונים, ציטוטים וסיפורים שמקנים לתוכן תחושה שיש לך פה עניין עם חוקר רציני של הנפש, ומישהו שיודע מי אתה, מאיפה באת ולאן אתה הולך. ככל שאדם ירצה ללמוד על חייו, על מה שמנהל אותו ולהתעמק בדברים המשמעותיים באמת, כך ימצא בספר זה את ההכוונה, הלמידה והדרך.
כפירי ווינהאוז
״לא יכולתי לעצור את הקריאה וסיימתי לקרוא ברצף. מבחינתי הספר מרתק וחדשני - עצם זה שהוא מתאר בכנות לא אופיינית את העבר שלנו, הזמן בין החיים, זוגיות, סקס ואפילו אלוהים, והכל מנקודת מבט אישית. ציפיתי לקרוא משהו שיווקי, אבל הרגשתי את הספר כחוויה כנה וישירה. הכתיבה גרמה לי להרגיש שאני בו זמנית מזדהה עם הדברים, מכיר באמיתות שלהם (מבלי להצליח להוכיח את זה) וגם רוצה לחוות את הדברים ממקור ראשון. הסגנון של הספר מאוד ישיר. אני באופן אישי אוהב אותו יותר מכתיבה שמרבה בתיאורי רקע. דווקא ההפשטה הזו מאפשרת חיבור יותר טוב לתוכן, לפחות אצלי.״
יריב מרמור
״מאוד מעניין איך הספר קצר יחסית נוגע ואפילו עונה על שאלות פילוסופיות נצחיות. הספר גרם לי להבין את האמיתות של החיים בצורה קלה ופשוטה יותר. נהניתי והתענגתי על הקריאה.״
אורי חסין
״אם אתם מחפשים דרך לדעת יותר על עצמכם ועל החיים, הספר הזה תפור עליכם. הידע שהספר מעניק מסוגל להציל חיים.״​
גלית לטינסקי
״מגניב! קראתי את הספר בנשימה אחת, בקלות. הספר מעניין בטירוף ובעל ערך רב לאנשים רוחניים. ובכן תענוג. לא קראתי דבר כזה.״
איגור קלינין
״ספר מרתק אשר נותן תשובות לשאלות בנושאים שעד היום לא היה לי מושג בהם. ברגע שמתחילים לקרוא, קשה מאוד להפסיק. כל פרק מעניין יותר מקודמו. הספר שופך אור על המון שאלות המפתח הקיומיות שהן המכנה המשותף של כולנו. ממליץ בחום!״
יניב ברלינר
״הרגשתי התפעלות כבר אחרי שקראתי את תוכן העניינים. פעם ראשונה שאני קורא ספר בנושא של רוחניות שכתוב בשפה כה פשוטה וקליטה. יצירת מופת. הספר נתן לי מספר הארות רוחניות חשובות.״
קאספרס סביגליס
״הספר מתמצת מסע רוחני חובק עולמות ומגיש את הידע והחוכמה בבהירות מהממת. אני כבר שנים במסע רוחני ו׳הסיפור של הרוח׳ חידש לי כל כך הרבה!״
איציק אלון

שלא תשתעממי...

דואר ישראל מתחייב להביא את הספר המודפס  הסיפור של הרוח בדואר רשום תוך 7 ימי עסקים. כדי שלא תשתעממי עד אז, ברצוננו להעניק לך שתי מתנות אלקטרוניות שתקבלי אל תיבת המייל שלך בתום תהליך ההזמנה של הסיפור של הרוח.

המדריך להתאמה זוגית

זוהי חוברת אלקטרונית מאת אביב פז אשר תאפשר לך לגלות נקודת מבט רוחנית למציאת בן הזוג אשר חלמת עליו או כדי לאמת שבן הזוג הקיים אכן מתאים לך. המדריך להתאמה זוגית מתאר את השיטה המדויקת באמצעותה ניתן לבחור בבן הזוג שאיתו תוכלי לבנות מערכת יחסים יציבה ושלווה. המדריך יחשוף בפניך אילו סוגים של בני זוג קיימים, איזה סוג של בת זוג את, איזה סוג של בן זוג מתאים לך, איך לנפות את בני הזוג הלא מתאימים, ומה שיותר חשוב, איך לזהות את בן הזוג של חלומותיך.

המדריך ליעילות המיינד שלך

יעילות המיינד שלך

חוברת אלקטרונית צבעונית ומלאת תוכן מאת דני למברגר, שותפו של אביב פז, תחשוף בפניך את סודות התת-מודע, כיצד הוא משפיע על מטרותינו, רצוננו, מחשבותינו ואפילו גופינו. ביעילות המיינד שלך תוכלי לגלות את הדרך היעילה להיפטר מהתופעות הלא רצויות הנגרמות מהתת מודע שלנו. כמו כן, החוברת מתארת את המכנה המשותף לכולנו, אותו עיקרון שמניע את כל החלטותינו ופעילותינו. בנוסף, בעזרת החוברת תשיגי הבנה על יכולות האדם, מאילו חלקים האדם מורכב, ממה מורכב המיינד שלנו ונושאים מעניינים אחרים.

הערה: הספר הסיפור של הרוח לא זמין לרכישה בכל מקום אחר ברשת או מחוצה לה, מלבד בעמוד הזה. אם תיאור הספר עניין אותך, ההמלצה החברית שלנו היא לשמור את העמוד בסימניות הדפדפן שלך.

אודות המחבר

בשנת 2000 אביב פז היה על סף מוות אך למזלו נשאר בחיים. האירוע גרם לו להבין שהוא אינו הגוף שלו. בניסיון להבין מה בדיוק קרה לו, פז התחיל את חיפושו אחר מידע וטכניקות רוחניות.

פז ניסה הרבה פרקטיקות וטכניקות רוחניות אך לא מצא משהו אשר נתן תוצאות שיטתיות ויציבות. בסופו של דבר פז פגש את דני למברגר וגילה את השיטה של LifePower אשר נתנה תוצאות בהן פז חפץ.

בשיתוף עם דני למברגר ומרכז LifePower חיפה, אביב נסע ללימודים של הטכניקות המתקדמות של טיפול ברוח האדם בחמש מדינות על פני שלוש יבשות.

מאז אביב פז מיישם את הידע שרכש מזה עשרים ושתים שנה כדי לעזור לאנשים אחרים לשקם את הטבע הרוחני שלהם ולהחזיר לעצמם את השלווה ואת השקט הפנימיים שלהם. הספר הוא פרי של עבודה זו.